به نام آنکه جان را فکرت آموخت

مدیونی اگه به خاطر طولانی بودنش نخونی! :/ چیز بزرگی رو از دست میدی :)

سلام :) باز هم اومدم با یه چالش جدید. حقیقتش خیلی فکر کردم که چالش جدیدمون چی باشه، چیزهای متفاوتی بود اما من از بین همه ی اونا چالش تنبلی ممنوع! رو انتخاب کردم. چون دیدم واقعا تنبلی مشکل خیلی از ماهاست. و خب باید بالاخره بهش غلبه کنیم دیگه درسته؟ :) خب یه یاعلی بگین و با عزمی جزم ادامه ی این متن رو بخونید :

چالش تنبلی ممنوع:

اول اینکه، این چالش یه مدت معین داره. مدتش هم یک هفته است. آره درست فهمیدی فقط یک هفته ! :) نه نگران ادامه اش نباش، تو فقط این یه هفته رو بچسب تا بعدا بگم قراره بعد یه هفته چی کار کنی.

اما اول بذار تکلیف همین یه هفته رو روشن کنیم. این یه هفته قراره تنبلی رو بذاریم کنار. چجوری؟ اول از همه باید دوتا از این کارهای زیر رو انتخاب کنی و به خودت قول بدی به مدت یه هفته هرروز انجامشون میدی. اون دوتایی که انتخاب میکنی، یکیشون باید از ستاره ی قرمز باشه، یکیشون از ستاره ی نارنجی. نمیتونی مثلا هردوتا رو از ستاره ی قرمز انتخاب کنی. کارهایی که قراره از بین شون انتخاب کنی اینان:

با خودت قرار بذار تا صبح ها دیرتر از ساعت 8 بیدار نشی و هرروز به مدت 30 دقیقه ورزش کنی.

شب قبل یه لیست خلاصه از کارهای فردا بنویس و قول بده اون کارها رو انجام بدی.

اگه کار یا کارهایی هست که مدام براشون امروز و فردا میکنی، رو لیست بنویسشون و به بخش های کوچیک تر تقسیم کن و براشون برنامه ریزی کن.

شروع کارت رو با یه ویدیوی انگیزشی یا خوندن جملات مثبت و زیبا انجام بده.

انتخاب کردی؟ حالا خودتم یه قول تو ذهنت به اینا اضافه کن. پس از الان به مدت یه هفته باید هرروز به 3 تا قول عمل کنی.

حالا اون دوتا قولی رو که انتخاب کردی تو قسمت نظرات بنویس و یه تشویق و یه تنبیه براش قرار بده. 

عه. -_- بنویس دیگه چرا نگاه میکنی؟ وقتی قول هایی که به خودت میدی رو به بقیه هم اعلام کنی بیشتر بهشون پایبند میشی. پس عجله کن.

اگه موفق شدی این یه هفته رو اونجور که میخوای بگذرونی، خودتو تشویق کن(همون تشویقی که در نظر گرفتی) و سعی کن "عدم تنبلی" بخشی از زندگیت بشه و بهش عادت کنی. اگه موفق نشدی خودتو تنبیه کن(همون تنبیهی که در نظر گرفتی) و یه بار دیگه به مدت یه هفته این چالشو ادامه بده. آفررین :)) ببینم چی کار می کنیا. :)

هفته ,چالش ,تنبلی ,ستاره ,بنویس ,هرروز منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ورق استرچ متال فروش کارت خوان سیار،خرید کارت خوان سیار دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم Porsesh_Mehr معرفی برنامه های جدید اندروید و آی او اس تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی 4 فروشنده وبسایت شخصی